• صفحه خانگی
  • <
  • دسته‌بندی نشده
  • <
  • استاندار اصفهان در دیدار با ارکان کانون: کارشناسان رسمی دادگستری، افراد امین و مورد اعتماد مردم هستند.
استاندار اصفهان: کارشناسان رسمی دادگستری، افراد امین و مورد اعتماد مردم هستند.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان همراه با سایر ارکان کانون در دیدار با دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در کانون، آمادگی خود را جهت کمک به مدیریت استان اعلام نمود. وی همچنین از راه اندازی مرکز خدمات مشاوره در کانون به صورت رایگان، با هدف حل مسائل قضایی آحاد افراد جامعه و کاهش مراجعات به مراجع قضایی خبر داد.
استاندار اصفهان با اشاره به اعتماد مردم به کارشناسان رسمی دادگستری، نقش ایشان در افزایش امید و ایجاد الفت در جامعه را مهم دانست و خاطر نشان کرد، کارشناسان ظرفیت حل اختلافات میان مردم و کاهش مراجعات به دستگاه قضایی را دارا می­باشند.
استاندار اصفهان، استفاده از ظرفیت­های کانون در سایر بخش­های اجتماعی استان و بهره­ مندی از تجارب بیش از دو هزار نخبه­­ ی استانی در کسوت کارشناس را لازم دانست و در این راستا لزوم حضور کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان در شورای اداری استان را خاطر نشان کرد.
در ادامه دکتر حجت اله غلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اظهار داشت، عملکرد کانون کارشناسان فارغ از مسائل و جناح­بندی­های سیاسی است و باید از این خصیصه به عنوان بازوی قوی در جهت مدیریت استان بهره گرفت.روابط عمومی کانون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود فایل