اهداف:

  • ارتقاء سطح علمی و فنی کارشناسان
  • تبادل تجربیات کارشناسان
  • بررسی و به روز نمودن صلاحیت ها
  • برگزاری جلسات هم اندیشی در راستای افزایش سطح کمی و کیفی

 

وظایف:

  • مطالعه شرح صلاحیت های موجود رشته
  • تهیه و تدوین شرح صلاحیت های اولیه و افزایش صلاحیت و شرائط و نحوه اعطاء صلاحیت جهت تصویب شورا عالی
  • بررسی صلاحیت های علمی و فنی متقاضیانی که در آزمون کتبی  و شفاهی موفق شده و نصاب لازم را دارا باشند.
  • تهیه سوالات آزمون و تشکیل بانک سوال
  • دعوت از متخصصین و کارشناسان رسمی دادگستری برای تهیه سوال
  • تصحیح  اوراق آزمون های تشریحی و اعلام نتایج
  • همکاری با کمیسیون آزمون برای تعیین حد نصاب
  • تشکیل جلسات کمیسیون مشورتی
  • تهیه و ارائه گزارش مربوط به امور ارجاعی
  • گزارش فعالیت سالانه کمیسیون
  • تشکیل جلسات کمیسیون
  • انجام آزمون شفاهی و مصاحبه حضوری با داوطلبان
  • محدود کردن صلاحیت کارشناسان رسمی دادگستری

اعضاء:

گروه رشته کارشناسي نام نام خانوادگي سمت
1 معادن عباس قادري رئیس
سعيد عابدي کوپايي عضو اصلی
مهدي عشقي نژاد عضو اصلی
1 مهندسي آب بهمن امیری باغبادرانی رئیس
جواد خورشیدی فر عضو اصلی
حسین فهیمی پور عضو اصلی
1 فلزات مهدي كليني رئیس
مهدي اعتزازي عضو اصلی
مجيد هنرمند عضو اصلی
2 لوازم خانگي  و اداري مرتجي حكيم اللهي رئیس
محمدعلي جعفري فشارکي عضو اصلی
محمدرضا نیک یار عضو اصلی
3 دارو سازي و سم شناسي شهرام شيخ‌الاسلامي رئیس
سيد حسن حسيني عضو اصلی
جواد صادقي عضو اصلی
3 مواد غذائي و مسموميتهاي ناشي از آن هوشنگ بهرامي رئیس
محسن معمارزاده عضو اصلی
ثريا هادي زاده عضو اصلی
4 حسابداري و حسابرسي عبدالعظيم ايزدي رئیس
سيدمهدي آقاميري اصفهاني عضو اصلی
محمد بصيرپور عضو اصلی
علي نادري عضو اصلی
پيمان نجات عضو اصلی
4 تعيين نفقه محمود رشيدي نيا رئیس
سيد مرتضي خادمي عضو اصلی
منصور مقيمي ورزنه عضو اصلی
4 بيمه مسعود ابريشم کار رئیس
غلامعباس خواجه علي عضو اصلی
حميد مومني عضو اصلی
4 امور بازرگاني غلامحسين نادرطهراني رئیس
سيد مهرداد چاوشي عضو اصلی
عليرضا حيدري پور عضو اصلی
5 امور وسائط نقليه موتوري زميني شكراله خوروش رئیس
غلامحسين اميرپور عضو اصلی
بهزاد رستم پور عضو اصلی
نعمت اله تابان عضو اصلی
فریدون  نکیسا عضو اصلی
6 امور ثبتي مصطفي بهجتيان اصفهاني رئیس
مرتضي اشرفي ورنوسفادراني عضو اصلی
سيدکاظم داودي عضو اصلی
6 برنامه ريزي شهري اصغر نكوئي مارناني رئیس
محسن خليلي عضو اصلی
محسن آيتي عضو اصلی
6 راه و ساختمان تقي ملك احمدي رئیس
نوراله صلواتي عضو اصلی
مرتضي دهقاني عضو اصلی
عبدالرسول جان نثاري عضو اصلی
محمدرضا مومني شهركي عضو اصلی
6 نقشه برداري و اطلاعات مكاني مرتضي يراقي رئیس
محمد علي فقيه عضو اصلی
حسين مصدق خواه عضو اصلی
6 معماري داخلي و تزئينات هوتن ايرواني رئیس
عبدالرضا پورهمايون عضو اصلی
مهرداد طبيبيان عضو اصلی
6 مهندسي محيط زيست عباسعلي طاهري دولت‌آبادي رئیس
شهناز قاضي زاهدي عضو اصلی
مسعود توکلي عضو اصلی
7 برق، الكترونيك و مخابرات جواد پورآباده رئیس
محمود دانشور فرزانگان عضو اصلی
سیدحامد گلستانه عضو اصلی
7 برق، ماشين و تأسيسات كارخانجات حسن صلواتي رئیس
ابوالفضل خان محمديان عضو اصلی
مهدي سجاد عضو اصلی
مسعود برهاني عضو اصلی
علي حسن آجيلي عضو اصلی
7 الكتروشيمي و پتروشيمي و فرآورده‌هاي شيميائي محمد رضا حسن پور رئیس
مريم نيك فر عضو اصلی
ساعد يزداني بابوکاني عضو اصلی
7 تأسيسات ساختماني جواد مهاجراني رئیس
سيدمحمد ملاباشي عضو اصلی
علي نبي حسين آبادي عضو اصلی
7 نساجي و رنگرزي حبيب اله شركت رئیس
مسعود رقائي عضو اصلی
محمود كسائيان عضو اصلی
7 صنايع گاز و گازرساني ميرمحمدتقي سادات رئیس
سعيد صالحي شهركي عضو اصلی
فریدون شاه نوشی عضو اصلی
7 کامپيوتر (رايانه) و فنآوري اطلاعات محمد اطرج رئیس
عباس جوانمردي فرد عضو اصلی
فريبا مجيدي عضو اصلی
8 تشخيص‌ اصالت‌ خط‌، امضا‌ و اثر انگشت رضا بهرامي رئیس
بهمن ابراهيمي دهكردي عضو اصلی
اسد اله بقائي عضو اصلی
8 امور ورزشي شهرام عروف زاد رئیس
قاسم رحيمي سرشبادراني عضو اصلی
پريوش شكرچي زاده اصفهاني عضو اصلی
9 كشاورزي و منابع طبيعي منوچهر جمشيديان رئیس
عليرضا ميرسعيدي عضو اصلی
جلال پورهمايون عضو اصلی
اكبر قندي عضو اصلی
ماشاء الله خدام عضو اصلی
9 دامپروري و دامپزشكي محمدحسين نيازي رئیس
عباس زال بيك عضو اصلی
غلامرضا رضواني عضو اصلی
10 امور اداري و استخدامي اكبر پنجه فولادگران رئیس
رحمان كليائي عضو اصلی
صديقه نجفي زاده عضو اصلی
11 حوادث ناشي از كار عبدالرسول فاضلي رئیس
نرگس غیومیان عضو اصلی
صفي اله براتي عضو اصلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود فایل