خدمات حمایتی

🔹 با همکاری کانون و کلینیک سلامت برگزار می گردد

🔸 طرح رایگان غربالگری کارشناسان در حوزه سلامت

 

بر این اساس کارشناسان محترم می توانند در یکی از روزهای هفته که متعاقباً به صورت هفتگی اعلام می شود، از ساعت 8 الی 12 صبح به کانون مراجعه نموده از خدمات رایگان در حوزه سلامت به شرح زیر استفاده نمایند.

 

غربالگری؛ میزان اضافه وزن، فشار خون و قند خون (افراد بالای چهل سال، چاق)

امکان حضور رایگان در کلاس سبک زندگی سالم با تدریس دکتر کلاهدوزان

 

لازم به ذکر است بر اساس تفاهم نامه منعقد شده امکان استفاده از خدمات کلینیک سلامت از جمله مشاوره تغذیه، مشاوره روانشناسی، مشاوره حرکات اصلاحی و سبک زندگی و … در محل کلینیک با 10 درصد تخفیف برای کارشناسان فراهم شده است.

 

روابط عمومی کانون

🔴 به مناسبت روز کارشناس آغاز شد؛ ارائه مشاوره رایگان در حوزه امور مالیاتی به کارشناسان

پیرو نگرانی همکاران در خصوص مسائل و مشکلات حوزه مالیات همچون پیچدگی قوانین، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در برخی قوانین، رئیس کانون همزمان با سالروز استقلال کانون و روز کارشناس و با هدف حمایت از کارشناسان و ارائه راهکارهای مناسب در این حوزه، امکان دریافت مشاوره رایگان در این موضوع را با هدف ارائه راهکار و پاسخ به سوالات کارشناسان عزیز در کانون فراهم نموده است.

شما کارشناسان گرامی در صورت تمایل به استفاده از این امکان می توانید روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 10 تا 12 به اتاق 107 واقع در طبقه اول کانون مراجعه فرمایید.

 

روابط عمومی کانون

🔴 با هدف حمایت از کارشناسان در امور انتظامی انجام شد؛ تشکیل گروه مشاوره انتظامی برای کارشناسان توسط رئیس کانون

 

کارشناسان عزیز در صورت تمایل به دریافت مشاوره انتظامی میتوانند در روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 10 الی 12 به اتاق 204 واقع در طبقه دوم کانون مراجعه نمایند.

برای مشاهده احکام به لینک زیر مراجعه نمایید.

احکام

 

روابط عمومی کانون